| Pattern | Solid/Plain |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Color | Black, Beige |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Tabletop Material | Glass |
| Material | Metal |
| Item Length | 36 in |
| Brand | Trotec laser |
| Department | Adults |
| Type | laser accesory |
| Seating Capacity | Up to 2 |
| Number of Drawers | 1 |
| Item Height | Less Than 28 in |
| Room | Living Room |
| Item Width | 32 in |
Check the listing for details. Trotec-Speedy 360 flexx lid. Color: Black, Beige, Condition: Used. Listed at 1000.00 USD. Trotec-Speedy 360 flexx lid Comes with 2 lid pistons. The tinted acrylic insert is scratched and needs to be replaced.