| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Engine Type | 2-Stroke |
| Type | Handheld Leaf Blower |
| Tank Capacity | 0.10 gal |
| Clearing Width | 32 in |
| Battery Included | No |
| Power Source | Gasoline |
| Color | Red |
| Item Height | 14 in |
| Model | Troy-Bilt TB400 |
| Material | Plastic |
| Item Weight | 10 lb |
Check the listing for details. Troy-Bilt TB400 25cc Gas Leaf Blower Variable Speed Handheld Red NEW. Color: Red, Condition: New. Listed at 125.89 USD. The Troy-Bilt TB400 gas leaf blower is designed to provide both convenience and powerful performance, making it an excellent choice for clearing leaves and debris from your yard, driveway, or other hard surfaces.