| Brand | TruCut |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Drilling Deep | 10" |
| Model | SDS625 |
| Overall Length | 12-3/4" |
| MPN | SDS625 |
| Unit Quantity | 1 |
| Diameter | 5/8" |
Check the listing for details. TRU CUT SDS Plus Drill Bit, SDS625 5/8" Diameter, 12-3/4", 10" Drilling Deep. Condition: New – Open box. Listed at 17.84 USD. For YOU, we constantly strive to find ways to improve our performance.