| Features | Waterproof |
|---|---|
| Voltage | 12 V |
| Item Height | 4 in |
| Lighting Technology | Halogen |
| Lumens | NA |
| Shape | Round |
| Light Color | White |
| Placement on Vehicle | Bull Bar, Bumper, Front, Grille, Left, Lower, Rear, Right, Roof, Upper |
| Wattage | NA |
| Housing Color | Black |
| Manufacturer Part Number | 80360 |
| Brand | Truck-Lite |
| Item Diameter | 4 in |
| Type | Accessory Light |
Check the listing for details. TRUCK LITE 80360 WORK LIGHT 4" ***TWO FOR $40.00***. Condition: New. Listed at 40.00 USD. NEW TRUCK-LITE IN BAG.