| Compatible Paint Type | Exterior Paint, Interior Paint, Primers |
|---|---|
| Blade Material | Stainless Steel |
| Spray Fan Width | 4 in |
| Paint Sprayers Product Type | Accessories |
| Handle Material | Plastic |
| Spray Tip Size | 215 |
| Items Included | 4 in spray pattern and 12 in spray pattern tip |
| Color | Multicolor |
| Material | Carbide |
| MPN | 17A223 |
| Applicator/Tool | Type Paint Sprayer |
| Item Depth | .0375 in |
| Brand | Graco |
| Type | Spray Tips & Tip Guards |
| Number in Pack | 2 |
| Item Height | 1.75 in |
| Model | 17A223 |
| Features | No Additional Features |
| Accessory Type | Spray Tips & Tip Guards |
| Item Weight | .02 lb |
| Item Width | 1.375 in |
| Interior/Exterior | Exterior, Interior |
Check the listing for details. TrueCoat 360 4 in. and 12 in. Reversible Tips Kit. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 17.00 USD. TrueCoat 360 4 in. and 12 in. Reversible Tips Kit. El estado es New. Se envió con USPS Ground Advantage.