| Title | Trumpeter TRU06282 Plastic Model kit, Unpainted |
|---|---|
| Release Date | 07/07/2021 |
| Item Width | 140mm |
| Item Height | 35mm |
| Brand | Trumpeter |
| Color | Unpainted |
| Material | Plastic |
| Age Level | Child, Adult |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 200mm |
| Theme | Vehicles |
| Number of Pieces | 1 |
| Type | Diorama Kits |
| Dimensions | 20 x 14 x 3,5 cm; 100 Gramm |
| MPN | TRP06282 |
| UPC | 9580208062822 |
Check the listing for details. Trumpeter TRU06282 Plastic Model kit, Unpainted. Color: Unpainted, Condition: New. Listed at 19.85 USD. Trumpeter 1:350 - BM-2. Color: Unpainted. Material: Plastic. Type: Diorama Kits. Number of Pieces: 1. Release Date: 07/07/2021. Item Height: 35mm. Item Length: 200mm.