| Included Components | Lock、Instruction Manua |
|---|---|
| Number Of Pieces | 1 |
| Model Name | Tv21105V |
| Item Package Quantity | 1 |
| Brand | Travoce |
| Control Method | Touch |
| Finish Type | Painted |
| Size | 1.4*0.72*3.54 In |
| Part Number | Tv21105V |
| Style | All Colors |
| Color | Black 4 Pack |
| Controller Type | Hand Control |
| Item Shape | Rectangular |
| Model Number | Tv21105V |
| Lock Type | Combination Lock |
| Department | Unisex-Adult |
| Material | Zinc |
| Unit Count | 4.0 |
| EAN | 0857009008595 |
| ISBN | 0857009008595 |
| Package Dimensions LxWxH | 5.43x3.62x0.75 Inches |
| Weight | 0.57 Pounds |
| UPC | 857009008595 |
Check the listing for details. TSA Approved 3-Digit Combination Cable Locks for Luggage, Backpacks, 4 Pack. Color: Black 4 Pack, Condition: New. Listed at 31.40 USD. Baggage Claim Peace of Mind:Stop guessing at the carousel. TSA Approved: Complies with official master key standards, allowing agents to inspect and relock your luggage without damaging zippers or gear bags.