| Brand | TBvechi |
|---|---|
| Accuracy | ≤1% |
| Temperature | -30~90℃ |
| Humidity | ≤85%RH |
| Pipe Size | DN50-DN700mm |
| Velocity range | 0~±10m/s, Bi-directional measurement |
| Power supply | DC8~36V or AC85~264V |
| Interface | RS485, support MODBUS |
| Shipping Notice | Cann't ship to Puerto Rico, Alaska/Hawaii |
Check the listing for details. TUF-2000B Ultrasonic Flow Meter Wall Mount for Water Liquid with TM-1 Sensor. Condition: New. Listed at 208.73 USD.