| Form | Foam |
|---|---|
| For | Foam |
| MPN | E302784000 |
| Item Length | 2.78 |
| Brand | Branded |
| Personalize | No |
| Type | Foam Cleaner |
| Unit Type | oz |
| Capacity | 22 oz |
| Volume | 22 oz |
| Number in Pack | 6 |
| Item Height | 10.15 Inches |
| Features | Easy Clean, Easy Installation, Eco Friendly |
| Scent | Fresh Scent |
| Unit Quantity | 6 |
| Item Weight | 1.71 lb |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 2.78 |
Check the listing for details. Tuff Stuff Foam Cleaner 6 Pack Multi Surface Car Carpet Cleaner. Condition: New, Made in United States. Listed at 24.15 USD. Tuff Stuff Multi-Purpose Foam Cleaner 22 oz – Auto Interior Cleaner. Versatile Use – Works on cars, garages, walls, tile & household surfaces. Powerful Foam Cleaner – Deep-cleaning formula lifts dirt and stains fast.