| Closure | Zip |
|---|---|
| Size | Medium |
| Insect Repellent Treated | None |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Item Depth | 12 in |
| Brand | TUMI |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Shoulder Bag |
| Item Height | 2.5 in |
| Frame Material | Nylon |
| Features | Lightweight |
| Sport/Activity | Backpacking |
| Handle/Strap Material | Nylon |
| Item Width | 5.8 in |
| Product Line | Alpha Bravo |
Check the listing for details. TUMI BRAVO Sling Crossbody Bag Black. Color: Black, Condition: New with tags. Listed at 135.00 USD.