| color | sanding machine |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Status | new |
| Speed | 7200 rpm |
| Size | 100*190*130MM |
| Power supply | 220V/110V |
| Weight | 4 kg |
| Brand | Unbranded |
| Grinding disc diameter | 60MM |
| Type | Power Tool Parts |
| is_customized | No |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Tungsten Rod Tungsten Electrode Tungsten Pin Grinder Grinding Machine. Color: sanding machine, Condition: New, Made in China. Listed at 659.10 USD. Tungsten rod tungsten electrode tungsten needle grinder sharpening machine grinder TUG welding needle high speed grinding. Grinding disc specifications: CB60#170. Speed: 7200 rpm.