| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Color | White |
| Item Width | 13" |
| Set Includes | Handle, Lid |
| Type | Storage Container Set |
| Shape | Round |
| Number of Tiers | 1 |
| Number of Slots | 6 |
| Item Height | 3" |
| Item Length | 13" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Tupperware 13" White 6 Way Storage/Snack/Veggie Container Removeable Handle/Lid. Color: White, Condition: Used, Made in United States. Listed at 29.95 USD. We are here to help you resolve any issue.