| Number of Items in Set | 2 |
|---|---|
| Antique | No |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Color | Gray and Yellow |
| MPN | 1667 and 5301 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 7 in |
| Vintage | No |
| Brand | Tupperware |
| Department | Adults |
| Type | Bowls |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Height | 4 in |
| Item Width | 7 in |
Check the listing for details. Tupperware 2 assorted size and colors bowls #1667 and # 5301. Color: Gray and Yellow, Condition: New. Listed at 7.99 USD. Microwavable Storage yellow Bowl # 1667. Impressions gray bowl # 5301.