| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Shape | Round |
| Lid Type | Push On Seal |
| Color | Gray |
| Material | Plastic |
| MPN | 227-25 |
| Set Includes | Lid |
| Item Length | 6-1/2" |
| Modified Item | No |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 3/8" |
| Number in Pack | 1 |
| Item Width | 6-1/2" |
Check the listing for details. Tupperware 227-25 Gray Lid , Good Pre-owned Condition!. Color: Gray, Condition: Used, Made in United States. Listed at 5.95 USD.