| Item Height | .1 in |
|---|---|
| Item Width | 6.25 in |
| Type | Replacement Lid |
| Color | Clear |
| Brand | Tupperware |
| Shape | Round |
| Item Length | 6.25 in |
| Set Includes | Lid |
Check the listing for details. Tupperware #227 Replacement Clear Sheer Seal Lid Round C Tab. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 4.85 USD. (1) total. Clear/Sheer color.Has been heavily used, but still in very useable shape. Could use a good cleaning. Use the 'super size' feature on the pictures to get a better look.