| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Antique | No |
| Pattern | Solid |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| MPN | 2605B-3 |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Lid |
| Item Length | 9" |
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Department | Adult |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Height | 2.5" |
| Number in Pack | 1 |
| Theme | Butterflies |
| Features | With Lid |
| Item Width | 9" |
| Handmade | No |
Check the listing for details. Tupperware #2605B-3 Replacement Lid for Divided Dish Clear Butterfly Tab Part. Color: Clear, Condition: Used, Made in United States. Listed at 7.95 USD. Tupperware #2605B-3 Replacement Lid for Divided Dish Clear Butterfly Tab Part This item is gently used. Please see pictures for description.