| Antique | No |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Yellow |
| Item Length | 5-3/4" |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Department | Adults |
| Type | Shelf Hanging Storage Container |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 2" |
| Style | Rectangle |
| Features | Storage For Tomatoes Onions Leftovers Vegetables Fruit Citrus, Fridge Keepers, Large Size, 5105A, Shelf Hanger Refrigerator Storage |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 3-3/4" Diameter |
Check the listing for details. Tupperware 3-3/4" FORGET ME NOT Shelf Hanger Refrigerator Storage Container 5106. Color: Yellow, Condition: Used, Made in United States. Listed at 17.99 USD. Excellent condition. I would love to help you find a match (EVEN IF I DON'T HAVE IT!).