| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Compartments | 3 |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Set Includes | Lid |
| Item Length | 14 1/8 in |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Type | Tray |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Height | 2 1/4 in |
| Features | Airtight |
| Item Width | 4 1/4 in |
| Number of Slots | 3 |
Check the listing for details. Tupperware 3-in-1 Condiment Tray Container - 732-2 - White. Color: White, Condition: Used. Listed at 8.75 USD. Pre-owned. Tupperware 3 in 1 container tray for dip or what ever you would like no rips no cracks no problems Selling as is