| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Antique | No |
| Shape | Square |
| Size | Small |
| Color | Clear |
| Set Includes | Lid |
| Material | Plastic |
| Item Length | 4.12in |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 3/8in |
| Number in Pack | 1 |
| Style | Vintage/Retro |
| Item Width | 4.62in |
| Handmade | No |
| Item Weight | .6oz |
Check the listing for details. Tupperware 310 Square Sandwich Keeper Lid. Color: Clear, Condition: Used, Made in United States. Listed at 10.99 USD. Good used condition.