| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Type | Replacement Lid |
| Shape | 6" Round |
| Color | Clear |
| Item Height | .25 in |
| Item Length | 6 in |
| Item Width | 6 in |
| Vintage | Yes |
Check the listing for details. Tupperware 6" Replacement Lid 227-43 Clear Vintage. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 5.50 USD.