| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Personalize | No |
| Closure | Zip |
| Size | Medium |
| Signed | No |
| Color | Blue & Black |
| Item Height | 10.5" |
| Personalized | No |
| Item Length | 22" |
| Item Depth | 9.5" |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Vintage | No |
Check the listing for details. Tupperware Blue & Black Duffel/Gym Bag with Handle or Shoulder Strap. Color: Blue & Black, Condition: New without tags. Listed at 14.95 USD. She had a bunch of stuff in storage, most things were still in the plastic bags from Tupperware. Canvas/Nylon Bag with Velcro handle or Shoulder Strap.