| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Type | Pie Stacker |
| Shape | Round |
| Color | Blue |
| Item Height | 3 1/8" |
| Item Diameter | 11 1/8" |
| Model | Tupperware 4897A |
| Material | Plastic |
Check the listing for details. Tupperware Blue Pie Stackable #4897A - Pie Stacker / Counter Cover / Cake Base. Color: Blue, Condition: New other (see details). Listed at 14.95 USD. She had a bunch of stuff in storage, most things were still in the plastic bags from Tupperware.