| Antique | No |
|---|---|
| Bundle Description | w forks |
| Color | Red |
| Custom Bundle | No |
| MPN | na |
| Material | Plastic |
| Item Length | 7.5" |
| Vintage | No |
| California Prop 65 Warning | na |
| Brand | Tupperware |
| Department | Adults |
| Type | container |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 4.5" |
| Item Width | 7.5" |
| Handmade | No |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. TUPPERWARE Chic Dining Dipper Bowl Red Fondue Cheese 7249. Color: Red, Condition: Used, Made in United States. Listed at 6.99 USD. TUPPERWARE Chic Dining Dipper Bowl Red Fondue Cheese 7249. FAST SHIPPING, usually next business day.(T-50)