| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Shape | Round |
| Color | Purple |
| Item Length | 9" |
| Lid Color | WHITE |
| Brand | Tupperware |
| Main Color | YELLOW |
| Type | Storage Container |
| Item Height | 3" |
| Theme | Christmas |
| Featured Refinements | Tupperware Lid |
| Features | With Lid |
| Item Width | 9" |
Check the listing for details. TUPPERWARE CHRISTMAS ORNAMENTS CONTAINER ROUND WITH PURPLE LID - USED. Color: Purple, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 29.99 USD.