| Number of Items in Set | 2 |
|---|---|
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Square |
| Color | Clear |
| Material | Acrylic, Plastic |
| Item Length | 2.75" |
| Modified Item | No |
| Brand | Tupperware |
| Type | Storage Container Set |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Height | 2.5" |
| Features | Airtight, BPA Free, Stackable |
| Item Width | 2.75" |
| Number of Slots | 1 |
Check the listing for details. Tupperware Clear Mates Clearmates Mini Snack Container Set NEW. Color: Clear, Condition: New. Listed at 10.00 USD. Tupperware Clear Mates Clearmates Mini Snack Container Set NEW.