| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Item Height | 1 1/2" |
| Modified Item | No |
| Item Width | 5" |
| Color | Clear |
| Brand | Tupperware |
| Lid Type | Blue |
| Item Length | 5 1/2" |
Check the listing for details. Tupperware Clear Wiener Holder With Blue Lid. Color: Clear, Condition: Used, Made in United States. Listed at 11.99 USD. 5" x 5 1/2" x 1 1/2".