| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Brand | Tupperware |
| Type | Carafe |
| Item Height | 11.5 in |
| Color | Multicolor |
| Model | new |
| Item Depth | 10 in |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. Tupperware Cold Brew Iced Coffee and Tea Carafe 1 1/4 Quart. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 25.00 USD. Tupperware Cold Brew Iced Coffee and Tea Carafe 1 1/4 Quart. brand new, no box, it was store but never used.