| Pattern | Smooth |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Color | Red |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.5" |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Type | Storage Container Set |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 10" |
| Theme | Advertising |
| Item Width | 5.5" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Tupperware Container Premium Plus Crackers Orig Red Label Advertisement Storage. Color: Red, Condition: Used, Made in United States. Listed at 36.31 USD.