| Antique | No |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Number of Compartments | More Than 5 |
| Shape | Round |
| Lid Type | Twist Off Lid |
| Size | Standard |
| Color | Red |
| Item Diameter | 12.5” |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Lid, Handle |
| Item Length | 12.5 in |
| Vintage | No |
| Brand | Tupperware |
| Type | Tray |
| Department | Adult |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 2 in |
| Theme | Food |
| Style | Vintage/Retro |
| Features | With Lid |
| Country of Origin | Unknown |
| Item Width | 12.5 in |
| Handmade | No |
Check the listing for details. Tupperware Divided Serving Tray Red Food Storage Party Platter w/Lid & Handle. Color: Red, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 18.75 USD. Tupperware Divided Serving Tray Red Food Storage Party Platter w/Lid & Handle. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.