| Brand | Tuppeware |
|---|---|
| Antique | No |
| Type | Sandwich Box |
| Lid Type | Snap Lid |
| Item Height | 2.75 in |
| Color | Red |
| MPN | 2797 |
| Item Length | 6.5 in |
| Item Width | 5.5 in |
Check the listing for details. Tupperware Half Fridge Stackable Lunch Container #2797 - Red. Color: Red, Condition: Used. Listed at 10.99 USD. Tupperware Half Fridge Stackable Lunch Container #2797 – Red – Preowned. Very good condition. The seal fits tightly.