| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Number of Items in Set | 4 |
| Type | Lunch Bag |
| Number of Compartments | 1 |
| Item Height | 7" |
| Color | Pink |
| Model | Tupperware Hello Kitty |
| Item Length | 12" |
| Item Width | 6" |
Check the listing for details. Tupperware Hello Kitty Lunch Bag Cooler With Accessories. Color: Pink, Condition: New. Listed at 54.99 USD. This is a beautiful bag. It has an insulated interior. It comes with a sub container, a small pack it and a tumbler with a flip top lid. It has an adjustable shoulder handle and a handle in the body of the bag. Any questions please ask. gc