| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Type | Sandwich Box |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Color | Black |
| Item Height | 2" |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5" |
| Item Width | 5.5" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Tupperware Hello Kitty Square Sandwich Keeper Container Pink Black. Color: Black, Condition: New, Made in United States. Listed at 16.99 USD.