| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Tupperware |
| Number of Items in Set | 1 |
| Type | Pin |
| Department | Adult |
| Character | Ice |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 1/4 in |
| Number in Pack | 1 |
| Material | Enamel |
| Item Length | 1 in |
| Item Width | 1/4 in |
Check the listing for details. Tupperware Ice Cream Scoop Hostess Award Pin Enamel. Color: Multicolor, Condition: New other (see details). Listed at 21.59 USD. Tupperware Ice Cream Scoop Hostess Award Pin Enamel Condition: New, Unused. Open box for pictures If you have any questions, we would be happy to help! Shipping Time: We ship all items within 1 business day of your payments clearing. (excluding holidays & weekends.)