| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Items in Set | 1 |
| Brand | Tupperware |
| Type | Mold |
| Shape | Rectangle |
| Size | Large |
| Item Height | 4" |
| Color | Pink |
| Featured Refinements | Tupperware Jello Mold |
| Material | Plastic |
| Item Length | 13.5" |
| Country/Region of Manufacture | Mexico |
| Item Width | 10.5" |
Check the listing for details. TUPPERWARE JELLO MOLD LARGE RECTANGULAR 10.5 CUP 2.5L PINK GELATIN DESSERT RICE. Color: Pink, Condition: New other (see details). Listed at 22.28 USD. Open package never used unit Up for sale is a Tupperware Jello Mold, perfect for making your favorite gelatin dessert or rice dish. This rectangular mold has a capacity of 10.5 cups or 2.5L and is made of durable plastic in a lovely pink color. It measures 13.5 inches in length, 10.5 inches in width and 4 inches in height. This mold is a must-have for any kitchen and is great for parties or family gatherings. It is easy to use and clean, and is sure to impress your guests with its unique shape and color. Don't miss out on this opportunity to add this Tupperware Jello Mold to your collection!