| Color | Almond |
|---|---|
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Shape | Oval |
| Item Height | 3-1/4" |
| MPN | 1616 |
| Item Length | 6-3/4" 7-1/4" |
| Item Width | 3-1/2" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. TUPPERWARE Modular Mate Replacement Lid 1616 - You Pick Color. Color: Almond, Condition: Used, Made in United States. Listed at 14.25 USD.