| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Antique | No |
| Type | Lunch Box |
| Lid Type | Snap Shut! |
| Item Height | 2" |
| Color | White with Hologram Artwork |
| Item Length | 5" |
| Item Width | 5" |
Check the listing for details. Tupperware Noah's Ark Sandwich Keeper . New! Extra Rare!. Color: White with Hologram Artwork, Condition: New. Listed at 28.00 USD. Tupperware, Noah's Ark Sandwich Keeper! Super rare!