| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Number of Items in Set | 6 |
| Item Height | 3 1/4 in |
| Color | White |
| Number in Pack | 6 |
| Item Length | 31/4 in |
| Item Width | 2in |
| Number of Slots | 6 |
Check the listing for details. Tupperware popcicles molds 6 molds and 6 handles. Color: White, Condition: Used. Listed at 12.99 USD. 6 molds 6 handles very good condition