| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Type | Replacement Lid |
| Shape | Oval |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 3/8" |
| Color | Red |
| Material | Plastic |
| Item Length | 11" |
| Country/Region of Manufacture | Mexico |
| Item Width | 3 3/4" |
Check the listing for details. Tupperware Red Replacement Lid 2402A Fits Modular Mate 2401B. Color: Red, Condition: New other (see details). Listed at 6.95 USD.