| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Items in Set | 2 |
| Number of Compartments | 7 |
| Shape | Round |
| Color | Yellow Gold |
| Item Diameter | 3 3/4” |
| Set Includes | Lid |
| Material | Plastic |
| Item Length | 13-3/4" |
| Item Depth | 3 3/4” |
| Brand | Tupperware |
| Type | Tray |
| Item Height | 3--3/4" |
| Features | With Lid |
| Item Width | 13-3/4" |
| Item Weight | 1 1/2 Lb |
| Number of Slots | 7 |
Check the listing for details. Tupperware Relish Veg Fruit Snack Tray Server Dip Container Yellow Gold. Color: Yellow Gold. Listed at 12.99 USD. Tupperware, veggie. fruit, snack serving tray. 14 inch diameter, seven compartments. Gold/yellow with lid. Excellent condition.