| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Antique | No |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Character | Darkness |
| Lid Type | snap on |
| Size | Medium |
| Color | Beige |
| MPN | 238-29 |
| Set Includes | Lid |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.5" |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Type | Replacement Lid |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Height | 1/4" |
| Number in Pack | 1 |
| Style | Vintage/Retro |
| Features | Airtight, Dishwasher Safe, Easy Clean |
| Item Width | 5.5" |
| Country of Origin | United States |
| Number of Slots | 1 |
Check the listing for details. Tupperware Replacement Lid Almond Beige B 238-63 Good Condition. Color: Beige, Condition: Used, Made in United States. Listed at 9.99 USD. Tupperware Replacement Lid Almond Beige B 238-63 Good Condition. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.