| Item Width | 5 in |
|---|---|
| Lid Type | Seal |
| Item Length | 5 in |
| Item Height | 3/8 in |
| Featured Refinements | Tupperware Lid |
| Shape | Round |
| Brand | Tupperware |
| Antique | No |
| Color | Blue |
| Type | Replacement Lid |
Check the listing for details. TUPPERWARE ROUND "B" LID SEAL # 238 BLUE, BLUISH GRAY. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 13.75 USD. This is a Tupperware Round "B" container lid or seal. Tupperware number # 238. They are in good used condition but will need to be washed. They have the B tab. 5 1/8" at the seal ring or 5 3/4" edge to edge.