| Item Width | 6 3/8 in |
|---|---|
| Item Length | 6 3/8 in |
| Item Height | 3/8 in |
| Featured Refinements | Tupperware Lid |
| Shape | Round |
| Brand | Tupperware |
| Color | Gray |
| Type | Replacement Lid |
Check the listing for details. TUPPERWARE ROUND "C" LID SEAL # 2541 # 227 GRAY. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 14.50 USD. This is a Tupperware Round "C" container lid or seal. Tupperware number # 2541 or # 227. They are in good used condition but will need to be washed. They have the C tab. 5 7/8" at the seal ring or 6 3/8" edge to edge.