| Item Width | 6 5/8 in |
|---|---|
| Item Length | 6 5/8 in |
| Item Height | 3/8 in |
| Featured Refinements | Tupperware Lid |
| Shape | Round |
| Brand | Tupperware |
| Color | Blue |
| Item Diameter | 6 5/8" |
| Type | Replacement Lid |
Check the listing for details. TUPPERWARE ROUND "X" LID SEAL # 228 #2517 BRIGHT BLUE. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 10.75 USD. This is a Tupperware Round "X" container lid or seal. Tupperware number # 228 or #2517. They are in good used condition but will need to be washed. They have the Butterfly or Mouse Ear tab tab. 6 5/8" at the seal ring or 7 1/4" edge to edge.