| Number of Items in Set | 3 |
|---|---|
| Antique | No |
| Pattern | Solid |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Square |
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Lid |
| Item Length | 5in |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Type | Sandwich Box |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Number in Pack | 2 |
| Item Height | 2in |
| Features | Reusable |
| Handmade | No |
| Item Width | 5in |
Check the listing for details. Tupperware Sandwich Keeper Reusable Containers 3 count With Attached Lid. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 20.00 USD.