| Shape | Rectangle |
|---|---|
| Number of Compartments | 1 |
| Item Height | 5 in |
| Item Width | 10.5 in |
| Number of Slots | 1 |
| Pattern | Solid |
| Color | Red |
| Item Length | 12.5 in |
| Brand | Tupperware |
Check the listing for details. Tupperware Season Serve Red New. Color: Red, Condition: New. Listed at 51.00 USD. New Tupperware Season Serve Red.