| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Antique | No |
| Number of Compartments | 3 |
| Shape | Round |
| Size | Medium |
| Custom Bundle | No |
| MPN | 2604B |
| Item Length | 10 in |
| Vintage | Yes |
| Department | Adult |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 2.5 in |
| Style | Vintage/Retro |
| Features | Microwaveable |
| Handmade | No |
| Item Width | 10 in |
| Number of Slots | 3 |
| Pattern | Solid |
| Color | Rose |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Lid |
| Materials sourced from | United States |
| Brand | Tupperware |
| Type | Storage Container Set |
| Number of Tiers | 1 |
| Theme | Food |
| Time Period Manufactured | 1980-1989 |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Tupperware Separated Leftover Platter With Lid Pink # 2604B-2 & 2605B-3. Color: Rose, Condition: New, Made in United States. Listed at 24.50 USD. Tupperware Separated Leftover Platter With Lid Pink # 2604B-2 & 2605B-3