| Number of Compartments | Two |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Lid Type | snap on |
| Size | Medium |
| Color | Gold w opaque lid |
| Set Includes | Lid |
| Item Length | 6 1/2" |
| Vintage | Yes |
| Brand | Tupperware |
| Type | Lunch Box |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 1 1/4 " |
| Model | 813-814 |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 5" |
Check the listing for details. Tupperware Slim Packette Divided Lunch Container w/ Lid 813-814 Gold Color. Color: Gold w opaque lid, Condition: Used. Listed at 4.00 USD. Tupperware Slim Packette Divided Lunch Container w Lid 813-814 Gold Color. L-M in Basket