| Country of Origin | United States |
|---|---|
| MPN | 797 |
| Item Width | 2 in |
| Item Length | 2 in |
| Item Height | 1 1/8 in |
| Vintage | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand | Tupperware |
| Color | Red |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Type | Cookie/Cheese Cutter |
Check the listing for details. Tupperware Small Cookie Appetizer Canapé Cheese Cutter #797 Red. Color: Red, Condition: Used, Made in United States. Listed at 4.44 USD. Tupperware Small Cookie Appetizer Canapé Cheese Cutter #797 Red