| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Character | Spider-Man |
| Lid Type | Snap |
| Color | Black, Red |
| MPN | 3752D-4 |
| Item Length | 5" |
| Franchise | Spider-Man |
| Vintage | No |
| Brand | Tupperware |
| Type | Sandwich Box |
| Year | 2010 |
| Item Height | 2" |
| Model | Sandwich Keeper |
| Theme | Comic Book Heroes, My City, My Responsibility |
| Time Period Manufactured | 2010-2019 |
| Item Width | 5" |
Check the listing for details. Tupperware Spider-Man 2010 Marvel Sandwich Keeper. Color: Black, Red, Condition: Used. Listed at 10.00 USD. Tupperware Spider-Man 2010 Marvel Sandwich Keeper.