| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Antique | No |
| Type | Sandwich Box |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 2 in |
| Color | Yellow |
| Model | Tupperware Spongebob Squarepants |
| Item Length | 5 in |
| Franchise | SpongeBob SquarePants |
| Item Width | 5 in |
| Vintage | No |
Check the listing for details. Tupperware Spongebob Squarepants & Gary The Snail Sandwich Keeper 2007. Color: Yellow, Condition: Used. Listed at 11.99 USD. This is used and in great overall condition. Please use the photos for reference as what you see is exactly what you will receive. If you have any questions or would like any additional photos, please don’t hesitate to ask!